دوشنبه , ۲۲ مهر ۱۳۹۸
خانه / اخبار و مقالات / اخبار / قرآن؛ پرفروش‌ترین کتاب نمایشگاه مراکش

قرآن؛ پرفروش‌ترین کتاب نمایشگاه مراکش

مدیرکل مرکز جهانی کتاب، چاپ، نشر و توزیع مراکش گفت: قرآن کریم پرفروش‌ترین کتاب بیست‌وسومین نمایشگاه کتاب در شهر «کازابلانکا» این کشور بوده است.

 

 

به نقل از پایگاه خبری «hespress»، فؤاد، مدیرکل مرکز جهانی کتاب، چاپ، نشر و توزیع مراکش گفت: بنا به گفته مراکز انتشاراتی شرکت‌کننده، قرآن کریم پرفروش‌ترین کتاب نمایشگاه بوده و میزان فروش نسخه‌های کلام وحی در نمایشگاه طی سه سال اخیر افزایش داشته است.
وی افزود: بیشتر کتاب‌ها پایان هفته در نمایشگاه به فروش می‌رسد و بازدیدکنندگان در روزهای دیگر برای اطلاع از عناوین کتب و بازدید از آن به نمایشگاه می‌آیند.
فؤاد تصریح کرد: امسال میزان فروش کتب عرضه‌شده در نمایشگاه نسبت به سال‌های گذشته کاهش یافته و این مسئله برای ناشران نگرانی‌هایی ایجاد کرده است.
همچنین بنا به گفته ناشران شرکت‌کننده در نمایشگاه کازابلانکا، کتبی که در این نمایشگاه با استقبال مواجه شده، علاوه بر قرآن شامل رمان و کتا‌‌ب‌های روانشناسی در زمینه توسعه فردی بوده است.
بیست‌و‌سومین نمایشگاه بین المللی کتاب و نشر کازابلانکا از ۲۱ بهمن‌ماه، در مراکش افتتاح شده است و ناشران ۵۴ کشور در آن حضور یافته‌اند.
این نمایشگاه امروز، اول اسفندماه، در مراکش به کار خود پایان می‌دهد.

درباره‌ی مدير سايت

حتما ببینید

بزرگ‌ترین مسجد ترکیه در رمضان ۱۳۹۶ ه.ش افتتاح می‌شود

به نقل از پایگاه خبری «Daily Sabah»، مسجد چاملیجا، بزرگ‌ترین مسجدی که تاکنون در ترکیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *